Mirosław Kopyciński okręg nr 14

Lat 51, rodowity nowomieszczanin, żonaty, dwoje dorosłych dzieci, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, były członek Polskiej Kadry Olimpijskiej i kadry Polski w lekkoatletyce. W latach 2002-2005 radny Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim.

Drodzy mieszkańcy obecnie kierując się troską o przyszłość i rozwój naszego miasta postanowiłem wspólnie z grupą oddanych tej wartości osób kandydować na radnego Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim z okręgu wyborczego nr 14. Znam mieszkańców i wiem jaki w nas tkwi niewykorzystany potencjał dlatego moje motto brzmi "nikomu nie przeszkadzać, wszystkim pomagać".

W całości popieram program przedstawiony przez Komitet Wyborczy Wyborców Leona Prusakowskiego, a ponadto w mojej wizji programowej dla okręgu nr 14 zamierzam:

-dla ulic zagospodarowanych w całości urbanistycznie dążyć do poprawy bezpieczeństwa i prawa do spokojnego wypoczynku w miejscu zamieszkania szczególnie w czasie weekendów poprzez wdrożenie monitoringu miejskiego,

-dla powstającego osiedla przy ul. Kamionki, Rolna, Pszenna, Zbożowa, Żytnia przygotować kompleksowy plan zagospodarowania przestrzennego pod nazwą "Osiedle Młodych" rozpisany na okres 10-15 lat w całości obejmujący budowę dróg, chodników, placów zabaw, boiska - orlika i innej infrastruktury niezbędnej do przekonania młodych ludzi aby chcieli w Nowym Mieście pozostać, mieszkać i wpływać na rozwój miasta. Nie będzie to tania inwestycja dlatego ważne będzie pozyskanie środków unijnych i musi być ona przygotowana kompleksowo i systematycznie wdrażana we wskazanym okresie.

Okręg nr 14: Kamionki, Kłosowa, Kopernika, Kościuszki, 3 Maja, Mickiewicza, Parkowa, Pszenna, Rolna, Zbożowa, Żytnia.

facebook_page_plugin